SLAPUKŲ POLITIKA

Šioje slapukų politikoje Jums pateikiame informaciją apie interneto svetainėje https://ecovitum.lt/ (toliau – Svetainė) naudojamus slapukus.

Slapukas yra informacija, kurią interneto serveris siunčia į Jūsų interneto naršyklę, ir kuri yra saugoma naršyklėje. Ši informacija yra siunčiama į interneto serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė prašo atidaryti Svetainę iš serverio, pagal ją Jūsų kompiuteris ar kitas įrenginys atskiriamas nuo kitų įrenginių. Todėl slapukai užtikrina patogesnį Svetainės naudojimą, o mums leidžia ją tobulinti.

Būtinieji slapukai yra naudojami automatiškai, be atskiro Jūsų sutikimo, Jums atliekant tam tikrus veiksmus Svetainėje (pavyzdžiui, pasirenkant Svetainės kalbą). Kiti slapukai (pavyzdžiui, analitiniai, reklaminiai) naudojami tik esant Jūsų sutikimui.

Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankyti Svetainės puslapiai, praleistas laikas ir pan.

Svetainėje naudojame šiuos slapukus:

Analitiniai slapukai – Šie slapukai leidžia rinkti statistinę informaciją apie tai, kaip klientai naudojasi mūsų interneto svetaine, mobiliąja aplikacija ir mūsų paslaugomis. Galiojimas 1 Metai.
Rinkodaros slapukai – Šie slapukai leidžia mums ir partneriams pateikti jums pritaikytas reklamas pagal jūsų naršymo įpročius mūsų ir kitose svetainėse. Jie taip pat naudojami įvertinti reklamos efektyvumą ir tikslinei rinkodarai. Galiojimas 1 Metai.

Norėdami, kad slapukų pagalba Jūsų asmens duomenys nebūtų tvarkomi, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami, arba ištrinti įrašytus slapukus. Jeigu ištrinsite būtinuosius slapukus ir neleisite jų naudoti savo interneto naršyklėje, kai kurios Svetainės funkcijos neveiks tinkamai ir tai Jums gali trukdyti naudotis Svetaine.

Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Visose naršyklėse numatyta galimybė ištrinti slapukus, o detalesnės informacijos ieškokite savo naršyklės nustatymuose.

Slapukų politika atnaujinta 2023 m. rugpjūčio 4 d.